top of page

אופנת פלאס סייז

עולם שלם של אפשרויות אופנת פלאס סייז – רעיונות סטיילינג

 

הזכות להראות מדהים לא קשורה לגודל או מבנה, אלא בדיוק להפך. דווקא הגיוון שיש בסגנונות גוף, סגנונות לבוש, גזרות ואפשרויות הוא שמאפשר למרחב להראות ססגוני ויפה כל כך. ככל שכל אחת מאיתנו תעז להאיר ולהביא את עצמה במלואה ובמלוא הדרה, כך כולנו נרוויח ממרחב שהוא טוב יותר. להראות טוב זה לא רק עניין שהוא שטחי וחיצוני, אלא זה חלק גדול ומשמעותי מחוויית החיים, מה Well being, מהדימוי והערך העצמי וכן גם ממצב הרוח לאורך היום.

 

איך אנחנו נראים משתקף אלינו חזרה דרך הסביבה ומשפיע עלינו באופן ישיר- בכל היבטח של החיים, מה שאומר שמדובר על זכות בסיסית וחיונית- להראות טוב.

 

לחשוב על הפרטים הקטנים

בחירה של כל אחד מפריטי הלבוש היא חיונית ועומדת בפני עצמה, עם זאת, המראה הסופי הוא מכלול שמרכז ומשלב את כל האלמנטים ביחד, מה שאומר שכדאי לחשוב על התמונה הגדולה יותר, בכל פריט שבוחרים.

 

אחת הגדולות של חנויות אופנה טובות באמת היא להחזיק פריטים שונים שיכולים להשתלב זה עם זה ליצירת הופעה מושלמת. מכלול האלמנטים שמשפיעים על המראה הכללי מתייחס להיבטים הבאים:

 

* סוגי הבדים - סוג, טיב ואיכות הבד מגדירים את הבגד ולא רק אותו, אם כי את החוויה כולה, לכן ככל שהבד יהיה איכותי יותר, כך יש לו משקל משמעותי בבחירה. כמובן שבחירת חנות פלוס סייז שהיא טובה ומתאימה לך, תבטיח גם שהרכבי הבדים של הסחורה בחנות יהיו בהתאם.

 

* הגזרות - דיוק הגזרה אינו עומד בפני עצמו והוא דורש את התאמת המידה למבנה הגוף, ואת קיומו של מבחר הולם דיו על מנת לקלוע לכל סגנונות הטעם וקווי המתאר המגוונים שישנם. גזרה טובה היא כל מה שצריך כדי להראות נפלא בכל שעות היום והערב וככל שבחנות קיים מבחר איכותי דיו, כך הרכישה בה תהיה פורה יותר.

 

* אקססוריז - הם בהחלט לא הכרחיים, ויש משהו נפלא גם במראה הנקי, כך שזה באמת עניין של טעם בלבד. עם זאת, תוספת של אקססוריז שונים בין אם אלה תכשיטים, חגורה, תיק מדליק או כל תוספת אחרת- משדרגים את המראה באופן מאד מובחן. יש להם את היכולת לארגן את ההופעה מחדש, ולעדכן אותה באופן שאותם הבגדים ייצרו מראות שונים לחלוטין בכל הרכב ושילוב אקססוריז. כמובן שגם את האקססוריז צריך לבחור בתבונה באופן שידברו על שאר הפריטים בארון.

 

* נעליים - אחרון חביב שאמנם נפרד מהלבוש, אבל חלק בלתי נפרד מההופעה אלה הן הנעליים שהרבה פעמים יכתיבו את יעודה של ההופעה. כולנו מכירות היטב את התופעה שבה אותה השמלה עם כפכפים נראית שונה לחלוטין מאשר עם נעלי עקב. מבחינת נעלים, זה לא המבחר כמו ההתאמות, מה שאומר שמספיק כמה זוגות שנבחרו כמו שצריך על מנת לסגור עונה שלמה בטוב טעם.

 

* בגדי ים פלאס סייז - על פניו לא חלק שגרתי של ההופעה, ועם זאת ובפרט בעידן המודרני – מהווים פיסים אופנתיים לכל דבר ועניין, גם אם עונתיים לכאורה- אלה הם בגדי הים שגם אותם חשוב לבחור מתוך התאמה לא רק ללבוש חוף, אלא גם ללבוש ערב.

 

לרכישה און ליין יש יתרונות רבים הן מבחינת חוויה הקנייה, הן מבחינת הזדמנויות למבצעים והנחות והן מבחינת קלות ונוחות התהליך. חנות מקוונת שתוכננה מתוך התחשבות בצרכים של האישה, וכן גם האישה השמנה- תאפשר את מלוא התנאים על מנת להנות מחוויה קנייה אופטימלית שתאפשר שביעות רצון מלאה מהפריטים בה.

 

מוזמנת ליצור עמנו קשר בכל שאלה - 052-5323329