חיפוש

בגדים לערב מידות גדולות

עודכן: 4 בפבר׳ 2021

אני זוכרת את היום הזה כאילו זה היה אתמול. בת דודה שלי הבכורה הודיעה שהיא מתחתנת וכל המשפחה התרגשה בטירוף וכל מה שאני חשבתי עליו זה שלי בטוח לא יהיה מה ללבוש. הייתי אז נערה, בערך בת 16 ואני חושבת שלמצוא בגדי ערב מידות גדולות לנשים הייתה אז משימה בלתי אפשרית.

נכון, גם היום זה לא קל למצוא בגדים לערב מידות גדולות, אבל לפחות יש אפשרויות, לפחות יש מעצבות ישראליות שקשובות לנשים במידות גדולות ואתרים בארץ ובעולם שיכולים לתת מענה, אבל אי שם לפני 20 שנים זה באמת היה נראה כמו משימה בלתי אפשרית.


מיותר לציין, אבל אציין את זה בכל זאת, שבכל פעם שהייתי צריכה למצוא בגדים במידות גדולות שיתאימו לאירועֿ הייתי נכנסת לדיכאון. באמת. לא הייתי רוצה ללכת לאירוע, מבחינתי היה עדיף לוותר מראש על החיפושים והאכזבות שהולידו בעיקר המון שנאה עצמית וכעס שאני פשוט לא כמו כולן…בגדים לערב מידות גדולות

בגדי ערב מידות גדולות תמיד היו נראים לי כמו של סבתות, האמת, אפילו לסבתא שלי היו יותר אפשרויות מאשר לי עצמי. כשכל בנות המשפחה היו נפגשות ומדברות על ההכנות לאירוע אני תמיד הייתי משתתקת ומסתגרת. בתוכי קיוויתי שלא ישאלו אותי אם יש לי כבר מה ללבוש לאירוע. שלא ימליצו לי על מקומות שלא מתאימים לגיל שלי והכי הכי נורא שלא יגידו לי שאולי כדאי שאעשה דיאטה.


יכול להיות שאם את קוראת את זה עכשיו את מבינה אותי ויודעת בדיוק על מה אני מדברת ואיך זה מרגיש. זו תחושה איומה. תחושה של חוסר. שרק לך אין. שאת לבד במערכה. ולא משנה כמה את מהממת, מוצלחת חכמה וטובה, כשזה מגיע למידה ולמשקל שלך, את פשוט מרגישה לא שווה!


כשהקמתי את קווין סייז היה לי ברור שאני רוצה לתת מענה אמיתי לכל הצרכים שיש לנשים במידות גדולות- אם זה בגדים ליום יום במידות גדולות ועד בגדים לערב במידות גדולות. היה לי חשוב שכשאישה תכנס לאתר שלי היא תמצא את עצמה ולעצמה בגדים במידה שלה שיגרמו לה להרגיש טוב עם עצמה.


הרבה פעמים כשנשים מגיעות לסטודיו הן שואלות אותי איך בכלל הגעתי לעסוק במידות גדולות, הן מסתכלות עליי בעיניים בוחנות ובעיניהן אני בכלל לא במידה גדולה, אבל האמת היא שבמשך שנים רבות הייתי. הייתי ילדה נערה ואישה שמנמנה וכל גיל הביא איתו את ההתמודדויות שלו ובכל התמודדות כזו התבהר לי שהדבר הנכון עבורי הוא ליצור תחושת שפע. להרגיש שיש לי תמיד אופציה להרגיש טוב עם עצמי, לא משנה מה המידה שלי, לא משנה מה המשקל שלי, אם עליתי או ירדתי במשקל, אני ראויה להרגיש טוב עם עצמי.


הסוף של הסיפור שלי, קצת עצוב. לא הלכתי לחתונה של בת דודה שלי. לא מצאתי מה ללבוש וזה הביס אותי. זה ניצח אותי. זה בעיקר מילא אותי בעצב. עצב ששלח אותי ליצור לכן בגדים לאירועים למידות גדולות. בגדים חגיגיים למידות גדולות. שמלות עם נצנצים למידות גדולות. שמלות ערב למידות גדולות. כן! אני רוצה שאתן לא תוותרו. אני רוצה שאתן תחיו חיים מלאים ושמחים!


אז אם את מחפשת שמלה לאירוע במידות גדולות, הגעת למקום הנכון. הגעת למקום שיגרום לך להרגיש מלכה. ככה כמו שאת. תרימי טלפון לסטודיו. תקבעי איתי פגישה. או כנסי לאתר ותזמיני לך שמלת חלומות. מגיע לך. אני יודעת. 0525323329

בגדי ערב מידות גדולות לנשים