top of page
חיפוש

בגדים לערב מידות גדולות

עודכן: 19 בספט׳ 2022

אני זוכרת את היום הזה כאילו זה היה אתמול. בת דודה שלי הבכורה הודיעה שהיא מתחתנת וכל המשפחה התרגשה בטירוף, אבל כל מה שאני הצלחתי לחשוב עליו זה שלי בטוח לא יהיה מה ללבוש. הייתי אז נערה, בערך בת 16 ואני חושבת שלמצוא בגדי ערב מידות גדולות לנשים הייתה אז משימה בלתי אפשרית, ועל אחת כמה וכמה שמלות ערב מידות גדולות בצפון ואפילו במרכז. שמלות ערב מידות גדולות באשדוד כמו בכל הארץ, נראו בעיקר כמו וילון עמוס ופשוט הוציאו את כל החשק..

נכון, גם היום זה לא קל למצוא בגדים לערב מידות גדולות, אבל לפחות יש אפשרויות. היום, לכל הפחות יש מעצבות ישראליות שקשובות לנשים במידות גדולות ומעצבות קולקציות הולכות ומשתפרות- גם בגזרות וגם בבחירת הבדים. היום, לכל הפחות יש גם אתרים בארץ ובעולם שיכולים לתת מענה, וחלקם אף עושים זאת בהצלחה יתרה- גם ללא מדידה! כי אפשר לעשות את זה כשהעיצוב נעשה מתוך מחשבה על קהל היעד, אבל אי שם לפני 20 שנים זה באמת היה נראה כמו משימה בלתי אפשרית.


כמו אז, גם היום ההגמוניה שולטת, אבל היום הנגישות והמבחר של שמלות ערב מידות גדולות בקריות או בחיפה, כמו גם במקומות נוספים בארץ- גדולה הרבה יותר, והעתיד נראה אופטימי. מיותר לציין, אבל אציין את זה בכל זאת, שבכל פעם שהייתי צריכה למצוא בגדים במידות גדולות שיתאימו לאירועֿ הייתי נכנסת לדיכאון. באמת. לא הייתי רוצה ללכת לאירוע, מבחינתי היה עדיף לוותר מראש על החיפושים והאכזבות שהולידו בעיקר המון שנאה עצמית וכעס שאני פשוט לא כמו כולן…


בגדים לערב מידות גדולות

בגדי ערב מידות גדולות תמיד היו נראים לי כמו של סבתות, האמת, אפילו לסבתא שלי היו יותר אפשרויות מאשר לי עצמי. כשכל בנות המשפחה היו נפגשות ומדברות על ההכנות לאירוע אני תמיד הייתי משתתקת ומסתגרת. בתוכי קיוויתי שלא ישאלו אותי אם יש לי כבר מה ללבוש לאירוע. שלא ימליצו לי על מקומות שלא מתאימים לגיל שלי והכי הכי נורא שלא יגידו לי שאולי כדאי שאעשה דיאטה.

יכול להיות שאם את קוראת את זה עכשיו את מבינה אותי ויודעת בדיוק על מה אני מדברת ואיך זה מרגיש. זו תחושה איומה. תחושה של חוסר. שרק לך אין. שאת לבד במערכה. ולא משנה כמה את מהממת, מוצלחת חכמה וטובה, כשזה מגיע למידה ולמשקל שלך, את פשוט מרגישה לא שווה!


כשהקמתי את קווין סייז היה לי ברור שאני רוצה לתת מענה אמיתי לכל הצרכים שיש לנשים במידות גדולות- אם זה בגדים ליום יום במידות גדולות ועד בגדים לערב במידות גדולות. היה לי חשוב שכשאישה תכנס לאתר שלי היא תמצא את עצמה ולעצמה בגדים במידה שלה שיגרמו לה להרגיש טוב עם עצמה.

הרבה פעמים כשנשים מגיעות לסטודיו הן שואלות אותי איך בכלל הגעתי לעסוק במידות גדולות, הן מסתכלות עליי בעיניים בוחנות ובעיניהן אני בכלל לא במידה גדולה, אבל האמת היא שבמשך שנים רבות הייתי. הייתי ילדה נערה ואישה שמנמנה וכל גיל הביא איתו את ההתמודדויות שלו ובכל התמודדות כזו התבהר לי שהדבר הנכון עבורי הוא ליצור תחושת שפע. להרגיש שיש לי תמיד אופציה להרגיש טוב עם עצמי, לא משנה מה המידה שלי, לא משנה מה המשקל שלי, אם עליתי או ירדתי במשקל, אני ראויה להרגיש טוב עם עצמי.


הסוף של הסיפור שלי, קצת עצוב. לא הלכתי לחתונה של בת דודה שלי. לא מצאתי מה ללבוש וזה הביס אותי. זה ניצח אותי. זה בעיקר מילא אותי בעצב. עצב ששלח אותי ליצור לכן בגדים לאירועים למידות גדולות. בגדים חגיגיים למידות גדולות. שמלות עם נצנצים למידות גדולות. שמלות ערב למידות גדולות. אוברול לערב למלאות כן! אני רוצה שאתן לא תוותרו. אני רוצה שאתן תחיו חיים מלאים ושמחים!


אז אם את מחפשת שמלה לאירוע במידות גדולות, הגעת למקום הנכון. הגעת למקום שיגרום לך להרגיש מלכה. ככה כמו שאת. תרימי טלפון לסטודיו. תקבעי איתי פגישה. או כנסי לאתר ותזמיני לך שמלת חלומות. מגיע לך. אני יודעת. 0525323329


בגדים מיוחדים, אוברולים וכך גם שמלות ערב מידות גדולות במרכז לכאורה נגישים ומגוונים יותר, אך האמת היא שהבעיה כלל ארצית, והיא גם היסטורית. הקושי לצאת מנורמה מאד צרה וספציפית של מידות הבגדים והתאמת הסטייל בטווח המידות הרחב יותר הוא מכשול משמעותי שכתוצאה ממנו קשה למצוא בגדי ערב מידות גדולות בירושלים באותה המידה שקשה למצוא בגדי ערב מידות גדולות בחיפה ובעיקר בחנויות הממוסחרות.


מתוך ההבנה הזאת, המטרה המרכזית שלי היא לאפשר את השפע לכולן- בכל סגנון, בכל מידה, בכל מקום.


שמלות ערב מידות גדולות בחיפה כבר לא צריך לחפש רק בחיפה, ובאמצעות האתר שלנו את יכולה להזמין את כל הפריטים שאת צריכה, מכל מקום שאת נמצאת בו, ובאיזו שעה שמתאימה לך.

בגדי ערב מידות גדולות לנשים

14,870 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page