חיפוש

חנויות בגדים במידות גדולות לנשים

עודכן: 4 בפבר׳ 2021

מכירה את זה שאת נכנסת לקניון, יש לך רשימת משימות, רשימת קניות, הכל מתוכנן ואת אומרת לעצמך אולי היום אני אמצא גם לעצמי איזה משהו… את מתחילה להסתובב ומחפשת חנויות בגדי נשים מידות גדולות. מהר מאוד את מתבאסת ומבינה שטעית בכתובת כי למצוא חנויות בגדים במידות גדולות לנשים בקניון בישראל זו משימה (כמעט) בלתי אפשרית.





לצערי הרב, חנויות למידות גדולות לנשים זה דבר מאוד נדיר גם בימינו, גם כשעלתה המודעות, גם כשהמידה הממוצעת לאישה בארץ ובעולם ממשיכה לעלות והיא כבר מזמן לא 38 או 40, עדיין לצערנו חנויות למידות גדולות נשים הן מצרך נדיר. זו חוויה מתסכלת. זו חוויה מתישה וזו חוויה שלרוב גורמת לנו לוותר על עצמנו ולקנות לכולם חוץ מלנו!

חנויות בגדים במידות גדולות לנשים

אם את כאן וקוראת את זה את בטח תשמחי לשמוע על חנויות מידות גדולות לנשים. ברור. אני מבינה אותך. גם אני הייתי שם. גם אני במשך שנים חיפשתי ולא מצאתי בגדים לנשים במידות גדולות. שנים רבות הלכתי בעולם הזה מתוסכלת. לבשתי את אותה שמלה, במיליון צבעים שונים, רק כי היא עלתה עליי. כי פשוט לא הייתה לי אופציה אחרת!


היום אני מבינה שבמשך שנים רבות התפשרתי כי פשוט לא הייתה לי ברירה אחרת. ויתרתי על כל מה שקשור לאופנה ובעיקר ויתרתי לעצמי על להראות במקסימום שלי. היום, אני מאמינה ויודעת שאישה יכולה להתלבש מהמם בכל מידה ובכל משקל אם היא רק תמצא את המקום הנכון עבורה לקנות בו בגדים!


מידות גדולות מצאו את דרכן החוצה מעולם האופנה. במשך שנים רבות פשוט לא התייחסו לזה. ייצרו בגדים במידות גדולות, אבל לא אופנה. לא טרנדים. לא צבעים. רק איזה חתיכת בד גדולה שתכסה את הגוף. אבל מה עם מידות גדולות לנשים שרוצות להתלבש יפה? להרגיש מהממות? שנוח להן עם הגוף שלהן. שלא רוצות לשנות בו כלום, אבל בהחלט רוצות להתלבש יפה!


כן. מגיע לך להתלבש יפה. מגיע לך לאהוב את עצמך. את לא שווה פחות אם את שוקלת יותר. את ראויה ליחס מרשתות האופנה בארץ ובעולם. הכסף שלך יכול לקנות בגדים. בדיוק כמו כסף של כל אחת אחרת. חשוב שתרגישי שווה וראויה. ברגע שתרגישי ככה, העולם יגיב בהתאם!


ואכן, סוף סוף, בשנים האחרונות עולם האופנה מתחיל להפנים ולהבין שאנחנו קיימות. יותר ויותר רשתות גדולות מגדילות את המידות ויותר ויותר מעצבות ישראליות פונות לקהל המידות הגדולות. בקווין סייז תוכלי למצוא בגדים למידות גדולות שיתאימו לך, שיחמיאו לך, שיגרמו לך להרגיש שיש לך הרבה אפשרויות, שאת לא מוגבלת. לקוחות שמגיעות לסטודיו שלנו בת״א אומרות לנו: ״זה גן עדן לשמנמנות״. והן צודקות.

אנחנו רוצות להזמין אותך לאתר שלנו ולסטודיו המושלם שלנו. אנחנו יודעות שתמצאי את עצמך ותרגישי שמצאת את כל מה שתמיד חיפשת…



101 צפיות0 תגובות