חיפוש

שמחה גואטה דופקת הופעה

אחת הנשים עם הסטייל היותר מרשים בתעשיית הפלאס סייז זו שמחה גואטה. איך שלא תהפכו את זה היא יודעת להתלבש. בניינו, מדובר בכישרון, או שיש לך את זה או שאין לך את זה. למען הסר ספק, לסטייל אין מידה או משקל.


שמחה לא מפחדת לא מצבעים ולא מגזרות. היא מרשה לעצמה להרחיב את גבולות המותר והאסור... היא מכבדת את הגוף שלה, את הקימורים שלה ואת הזכות שלה להתלבש מחוץ לסיסמאות מקובלות שאומרות שלנשים שמנות אסור ללבוש בגדים צמודים או צבעים נועזים.


נשים רבות חוששות ממה שיגידו, הרי אם את לובשת בגדים במידות גדולות, החברה מצפה ממך ללבוש אוהלים או צבעים קודרים... זה בדיוק מה שמייחד את קווין סייז. אין פה הסתרה, פה לא מתחבאים... אם את מחפשת שמלות במידות גדולות עם אמירה אופנתית ונוכחות הגעת למקום הנכון!

אצלנו תוכלי למצוא שמלות צמודות במידות גדולות, שמלות בודיקון במידות גדולות, שמלות ערב במידות גדולות ובאופן כלכלי את כל החלומות הגנוזים שלך...

אני פה כדי להזכיר לך שמותר לך לחלום. שאין לך מה להסתיר. שהגוף שלך הוא חבר ולא אויב. שאם את לא מרוצה מהמשקל שלך או מהמידה שלך, את יכולה לעשות שינוי. אבל כרגע, ממש עכשיו, תחבקי את מי שאת. ואל תכעסי עלייך ואל תנזפי בך. ואל תשנאי את התמונות שלך. ואל תאשימי את עצמך. כי זה לא יעזור...

יודעת מה כן עוזר? לחגוג את הרגע. הרגע הזה. כמו שאת עכשיו. אני בטוחה שיש בך משהו יפה. אני בטוחה שיש לך איזה בגד יפה לשלוף מהארון (ואם אין לך- מייד שופינג באתר), בגד שיעזור לך להרגיש טוב. לחגוג את עצמך.


55 צפיות0 תגובות

052-5323329

hello@queensizefashion.com

נווה שלום 10, תל אביב

(מומלץ לחנות בחניון מתחם התחנה)

  • Facebook
  • Instagram

את כבר חברה שלנו?

אל תהיי כמו כולן, תהיי אחת שיודעת לפני כולן