חיפוש

שמלות ערב לאם הכלה מידות גדולות

עודכן ב: 4 נוב 2019

שמלות לאם הכלה מידות גדולות


להיות אמא של הכלה הוא מעמד מחייב. כולם עוברים דרכה כדי לברך אותה, בודקים מה היא לבשה ומחמיאים לה כמה היא נראית טוב היום. אין ספק שמדובר במעמד מרגש מאוד, אך כדי להפחית מהלחץ ולהצליח ליהנות מהיום הגדול, כדאי שכמה שיותר פרטים יהיו מסודרים ומטופלים היטב מראש. אחד החשובים ביותר מבין הפרטים האלה, הוא השמלה של אם הכלה.


כל אמא שחיתנה את הבת שלה, יודעת שחשוב להרגיש טוב ולהיראות טוב בערב המרגש הזה. אם את אמא שלובשת מידות גדולות, את עשויה לחשוש שיהיה לך קשה למצוא שמלה מתאימה. אך יש כמה בדיקות פשוטות שיעזרו לך להחליט.

גם שמלות לאם הכלה מידות גדולות, צריכות קודם כל להיראות טוב. במבט ראשון כבר תדעי אם הגזרה מתאימה לך.
אם את לא בטוחה בשיקול הדעת שלך, קחי איתך חברה, או בת, או אחות - שתעזור לך לבחור מתוך המגוון הגדול של שמלות לאמא של הכלה מידות גדולות.

אחד הדברים שכדאי לבדוק, לפני שלב המדידה הוא את התחושה של הבד - מששי אותו בידיים והרגישי אם הבד נושם ורך ויהיה נעים גם באירוע ארוך.


בחירת שמלה לפי מבנה הגוף

בחירת שמלות לאמא של כלה מידות גדולות, מחייבת התייחסות ראויה למבנה הגוף.

אם מבנה הגוף שלך הוא אגסי (חזה קטן ואגן רחב), מומלץ לבחור שמלה בגזרת A, עם מחשוף עדין. את אורך השמלה התאימי לגובה שלך.


אם יש לך מבנה גוף "שעון חול" תוכלי ללבוש כמעט כל סוג של שמלות ערב לאמא של כלה מידות גדולות, אך רצוי שלא ללבוש שמלה צמודה מדי, אלא גזרה נשפכת, שתדגיש את המותן.

למבנה גוף המאופיין בבטן בולטת וחזה גדול, הגזרה המתאימה תהיה רחבה וללא הדגשה של קו המותן.

אם יש לך קשר טוב עם אם החתן - רצוי להתייעץ איתה בעת בחירת שמלות ערב לאם הכלה מידות גדולות, כדי לנסות לתאם את מידת החגיגיות והסגנון של השמלה.


לסיכום - חשוב שהשמלה תאפשר לך להתנהל בנוחות ובביטחון לאורך כל הערב. שתהיה לך דאגה אחת פחות ותצליחי ליהנות.

שמלות הערב של קווין סייז מעוצבות מבדים איכותיים, רכים וזורמים, צבעוניים ומגוונים - מתוכם תוכלי לבחור את הגזרה המתאימה לך ואת שילוב הצבעים האהוב עלייך. אנחנו כאן כדי לעזור לך לבחור את השמלה שתגרום לך להרגיש כמו מלכה.


את יכולה ללחוץ כאן להזמנות, או למידע נוסף, ליצור איתנו קשר בטלפון: 052-5323329, או להגיע לסטודיו שלנו בתל אביב ולמדוד את השמלות שלנו. אנחנו מחכות לך!

880 צפיות0 תגובות

052-5323329

hello@queensizefashion.com

נווה שלום 10, תל אביב

(מומלץ לחנות בחניון מתחם התחנה)

  • Facebook
  • Instagram

את כבר חברה שלנו?

אל תהיי כמו כולן, תהיי אחת שיודעת לפני כולן