חיפוש

שמלות ערב לילדות ונערות במידות גדולות

עודכן: 4 בנוב׳ 2019

שמלות ערב לנערות במידות גדולות - להיראות טוב בכל מידה


רוב הילדות אוהבות להתלבש יפה מגיל צעיר. לחלקן יש מודעות לאופנה כבר בגיל צעיר והן רוצות להיראות טוב ויודעות גם מה ללבוש כדי שזה יקרה.

רשתות רבות המשווקות בגדי ילדים אינן מספקות מענה הולם למידות גדולות ולפעמים קשה למצוא בגדים מחמיאים ואיכותיים לילדות במידות גדולות,

אבל בתחום שמלות הערב והשמלות החגיגיות, אפשר למצוא בחנויות מעצבים שמלה מותאמת אישית, מחמיאה ואופנתית, שתעזור לילדה, או לנערה להרגיש טוב עם מה שהיא לובשת וליהנות מהבילוי.כדי ללבוש בגד מחמיא ולהיות יפה כמו כל הבנות סביב, חשוב לבחור שמלה מחמיאה, שתתאים לילדה, אך גם שתהיה לה נוחה ותאפשר לה ליהנות מהאירוע ולשחק, או לרקוד.

אחד המאפיינים החשובים של שמלות ערב לילדות במידות גדולות הם הבדים הנושמים, הרכים והנוחים, שמהם נתפרות השמלות כדי לאפשר תנועה חופשית וכדי למנוע הזעת יתר בתוך הבגד.

שמלות ערב לנערות במידות גדולות מגיעות במגוון בדים, שהמאפיין העיקרי שלהם הוא הנוחות - בדים רכים, נושמים וזורמים, אך לא רק.

מאפיין נוסף של השמלות הללו - לילדות ונערות, הוא הצבעוניות - השמלות מגיעות במגוון צבעים, המאפשר בחירה ויצירתיות, כדי להתאים לאופי הייחודי של כל אחת.

השילוב בין בדים זורמים ונושמים, לבין הצבעוניות והעיצוב המוקפד, מאפשר ליצור שמלה בגזרה קלאסית ומחמיאה, שיכולה להתאים לכל מידה.

המטרה היא ליצור שמלות ערב לנערות מידות גדולות, שיהיו יפות לפחות כמו השמלות של כל נערה אחרת בסביבה - או אף יותר מכך.

כל שמלה שמותאמת בצורה הנכונה לנערה, או לילדה שלובשת אותה - נראית טוב, כי הילדה מרגישה בתוכה נינוחה ומלאת ביטחון במראה שלה. כך היא יכולה ליהנות באירוע ולא לדאוג למראה החיצוני שלה.

אנחנו בקווין סייז, מאמינות שכל אישה, נערה וילדה יכולות וראויות להרגיש כמו מלכות, להתלבש בסטייל ולהרגיש נפלא עם המראה שלהן. העיצובים שלנו משלבים נוחות, בזכות שימוש בבדים הרכים והנעימים שלנו, יחד עם צבעוניות, גיוון, יופי ומחירים נוחים.

נשמח לעמוד לרשותכן בסטודיו שלנו בתל אביב,

לענות על שאלות בטלפון, או בוואטסאפ, במספר: 052-5323329

תוכלו ללחוץ כאן ולראות חלק מהשמלות שלנו, או להזמין דרך האתר.

3,167 צפיות0 תגובות