חיפוש

שמלות צנועות במידות גדולות

נשים במידות גדולות מתקשות למצוא בגדים. גם כיום, גם בעידן השפע, גם כשאתרים ומותגים בינלאומיים שולחים לארץ, גם כשיש מגוון מעצבות למידות גדולות ונדמה שכבר עשינו דרך ארוכה... ואם כל זה לא מספיק מורכב, עכשיו תחשבו כמה מאתגר זה למצוא שמלות צנועות במידות גדולות.
נשים דתיות במידות גדולות מתקשות למצוא בגדים צנועים במידות גדולות כמו חצאיות צנועות במידות גדולות או שמלות צנועות במידות גדולות ואנחנו בקווין סייז שמחות להציע אפשרויות של בגדים צנועים במידות גדולות. כן! קיימת אופנת פלאס סייז צנועה למידות גדולות. ואם אתן לא מאמינות הלבשנו גם כמה נשים מוכרות וצנועות שלובשות מידות גדולות כמו הבלוגריות חן כלפון ואורית שוהם רביד.


חן חלפון בשמלת נאמבר וואן

אורית שוהם בשמלת קלפתא


אנחנו משתדלות לתת מענה לכמה שיותר נשים במידות גדולות וצניעות היא לעיתים משהו מאוד אישי והגבולות הם לא בהכרח ברורים וחד משמעיים ומשתני בין זרמים שונים בדת. בדיוק בגלל זה אנו מאמינות שנשים רבות יוכלו למצוא אצלנו בגדים צנועים לנשים דתיות.


אנחנו מקוות שנוכל לעזור לך למצוא בדיוק את מה שאת מחפשת. נשים דתיות במידות גדולות ראויות ללבוש בגדים מכבדים ואופנתיים לא פחות מכל אישה אחרת בארץ או בעולם ונשמח להיות כתובת גם עבורך. תרימי טלפון. תקבעי איתנו פגישה ובואי לסטודיו. אנחנו נעשה הכל כדי לעזור... קווין סייז

נוה שלום 10 ת״א

052.5323329


2,395 צפיות0 תגובות