top of page
חיפוש

שמלות צנועות במידות גדולות

עודכן: 19 בספט׳ 2022

נשים במידות גדולות מתקשות למצוא בגדים, זאת עובדה ידועה וכואבת. גם כיום, גם בעידן השפע, גם כשאתרים ומותגים בינלאומיים שולחים לארץ, גם כשיש מגוון מעצבות למידות גדולות ונדמה שכבר עשינו דרך ארוכה...

למרות המודעות שהולכת וגדלה, זמינות הבדים, הטכנולוגיות והאפשרויות הקיימות להעניק נגישות מלאה ומגוונת באמת, המכשולים בניפוץ ההגמוניה עומדים בעינם... ואם כל זה לא מספיק מורכב, עכשיו תחשבו כמה מאתגר זה למצוא שמלות צנועות במידות גדולות.


זכותך המולדת להראות לא פחות ממדהים

המחסור באפשרויות אופנה לשמנות מוביל לדיכוי כללי שאינו מחייב, הרי כשרוב האפשרויות נראות איפשהו על הטווח שבין וילון לאוהל, כמה מעוף מתאפשר במציאות להתלבש מדהים באמת? חווית ההתמודדות המתמשכת שוחקת את המוטיבציה ליצירתיות, כך שגם הניסיונות להפיק את המיטב מההיצע המוגבל מאד שקיים עולים על שרטון די מהר. מטבע הדברים, ככל שיש יותר מגבלות, כמו במקרה של נשים דתיות- היצע האפשרויות הוא פשוט עצוב.

אבל הפתרון נמצא והתאמתו אפשרית, הוא רק דורש מעט מחשבה ורצון טוב.


הפתרון שבשפע

מעבר לכך שרוב הגזרות, העיצובים והבדים לשמנות- לא מתאימים לשמנות וכתוצאה מכך, התוצאה הסופית לא נראית מספיק טוב, בלשון המעטה, הגיוון עצמו מוגבל להחריד. הדיכוי מגיע מכל עבר. שפע לעומת זאת, של בדים מתאימים, של גזרות מחמיאות, של צבעוניות וסגנונות שונים תאפשר חוויה שונה לחלוטין.

מלתחה שופעת של פריטים משגעים שמתאימים לגוף, מחמיאים לקווים הטבעיים ועוטפים בצורה הנכונה מייתרת את מגבלת הגודל ומאפשרת פשוט להנות מלראות טוב.


ללמוד לבחור נכון

בעולם מושלם שבו המבחר כולו הולם, צריך רק להצביע, והכל יהיה נכון. יש לאן לשאוף.

עד אז, לומדים איך לעבוד עם מה שיש, וזה כולל בחירה של בדים וגזרות, התאמה של חיתוכי הבד ועיצובים מחמיאים באמת, לגזרה הספציפית שלך, ואצלינו תמצאי את המבחר הראוי לכך.

שמלות כותנה מידות גדולות הן תמיד בחירה טובה ומומלצת, אבל כדאי לדעת שכותנה היא כבר מזמן לא הבד היחיד שרלוונטי, מתאים, מחמיא ונעים. חשוב לדעת שהטכנולוגיה העדכנית פתחה עולם שלם של בדים ואפשרויות כך שהסטייל הנגיש הרבה יותר מגוון מאי פעם.לצאת מאזור הנוחות- עם עולם שלם של בדים חדשים שמחכים לכן


למרות שלכותנה יש כל כך הרבה יתרונות, שהיא לנצח תישאר רצויה ומבורכת בארון הבגדים, לכותנה יש מאפיינים שגם מגבילים אותה יש לה גם את המגבלות שלה. הכותנה נוטה להתבלות די מהר, באופן שאופייני לבדים הטבעיים, והיא צוברת כדוריות בד. בבדי כותנה דקים יותר שחיקת הבד עצמה ניכרת לעין, וגם הגזרות בכותנה תמיד יהיו רכות וגמישות בנראות שלהן, בגלל אופי הבד. הניסיון להקשיח או להגמיש אותו מעבר יחייב שימוש בסיבים נוספים.


במקביל, ובזכות זמינות הטכנולוגיה וכל מה שהיא מאפשרת לנו כיום- מבחר הבדים הנוספים שקיים, מעבר לכותנה הטבעית בלבד הפך לאיכותי מאי פעם. בין אם זו לייקרה או אקרילן, פוליאסטר, פליז או בדים אחרים- רמת האיכות שאותה הם מציגים מגדירה מחדש את חוקי המשחק.


כשמיוצרים באיכות גבוהה, בדים אלה נופלים בצורה מחמיאה מאד על הגוף, בין אם בגזרה שעוטפת אותו, בין אם בגזרות נשפכות וכך גם בגזרות שהן מחויטות. למדים הסינטטיים יש מנעד רחב יותר של תכונות ולכן אפשר להשיג איתן תוצאות מגוונות מאד. כך למשל- מראה שהוא מחויט לחלוטין, אבל ב"פיל" שהוא רך, נעים וגמיש לגמרי.


חן חלפון בשמלת נאמבר וואן


בגדים לדתיות מידות גדולות

נשים דתיות במידות גדולות מתקשות למצוא בגדים צנועים במידות גדולות כמו חצאיות צנועות במידות גדולות או שמלות במידות גדולות צנועות ואנחנו בקווין סייז שמחות להציע אפשרויות של בגדים צנועים במידות גדולות.

כן! קיימת אופנת פלאס סייז צנועה למידות גדולות. ואם אתן לא מאמינות הלבשנו גם כמה נשים מוכרות וצנועות שלובשות מידות גדולות כמו הבלוגריות חן כלפון ואורית שוהם רביד.


אורית שוהם בשמלת קלפתא


התפקיד המרכזי של שחקני המשנה- האקססוריז

דרך נוספת ורוויה להגדיל את השפע של המלתחה היא באמצעות אקססוריז שמאפשרים מראה שונה לחלוטין לאותו הבגד. כך למשל, גלבייה פשוטה ליום יום יכולה ברגע להפוך לשמלת ערב אם משלבים אותה עם חגורה, שרשרת, נעליים וצעיף קטן מעל, שמתאימים לאווירה מהודרת יותר.

אנחנו משתדלות לתת מענה לכמה שיותר נשים במידות גדולות וצניעות היא לעיתים משהו מאוד אישי והגבולות הם לא בהכרח ברורים וחד משמעיים ומשתני בין זרמים שונים בדת. בדיוק בגלל זה אנו מאמינות שנשים רבות יוכלו למצוא אצלנו בגדים צנועים לנשים דתיות.

אנחנו מקוות שנוכל לעזור לך למצוא בדיוק את מה שאת מחפשת. נשים דתיות במידות גדולות ראויות ללבוש בגדים מכבדים ואופנתיים לא פחות מכל אישה אחרת בארץ או בעולם ונשמח להיות כתובת גם עבורך. תרימי טלפון. תקבעי איתנו פגישה ובואי לסטודיו. אנחנו נעשה הכל כדי לעזור...


קווין סייז

נוה שלום 10 ת״א, 052-5323329


3,275 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page