חיפוש

מה הקטע של וואן סייז לפלאס סייז?

הרבה פעמים זה נראה לנשים לא הגיוני כשאני מספרת שהוואן סייז של קווין סייז יתאים כמעט לכל אחת ממידה 38 ועד 54. אז הנה ההוכחה, זה עובד!

ההפרדה על רקע מידה בשוק האופנה הישראלי חריגה ולא מייצגת את מה שקורה בעולם. ברוב העולם המערבי בחנויות הרגילות טווח המידות רחב יותר מאשר מה שניתן למצוא בחנות ישראלית.

נשים מתקשות להזדהות עם תמונות דוגמניות שאינן דומות להן. המידה הממוצעת של אישה בארץ הוא 44. כשאישה רואה דוגמנית במידת ביניים כמוה, קל לה יותר לדמיין את עצמה לובשת את הבגד ובדיוק בגלל זה תוכלו למצוא באתר שלנו כמה סוגי דוגמניות עם כמה מבני גוף שונים זה מזה, כי מה לעשות שלא כולנו אותו הדבר בטח ובטח כשזה מגיע לנושא של בגדים במידות גדולות.

אם להיות כנה, לי באופן אישי קצת נמאס מההפרדה המלאכותית בין נשים במידות שונות. חשוב לי שנשים יקנו באוירה טובה, מחבקת ומעצימה, שירגישו טוב בגופן. כשטווח המידות הוא רחב נשים במידות שונות יכולות להגיע לסטודיו של קווין סייז יחד עם חברות ואחיות ואין צורך להיפרד או לחכות אחת לשנייה בחוסר סבלנות.

אז אם את מחפשת שמלות במידות גדולות, כי זה מה שבעיקר יש לנו, הגעת למקום הנכון, קחי חברה, אמא, אחות או פשוט את עצמך ובואי למצוא לעצמך בגדי פלאס סייז כמו שתמיד חלמת...121 צפיות0 תגובות

052-5323329

hello@queensizefashion.com

נווה שלום 10, תל אביב

(מומלץ לחנות בחניון מתחם התחנה)

  • Facebook
  • Instagram

את כבר חברה שלנו?

אל תהיי כמו כולן, תהיי אחת שיודעת לפני כולן